V Agrofóre MP SR nedostávam odpovede ani po pol roku. Z toho dôvodu tento čerstvý príspevok som sa rozhodol zvereniť tu napriek tomu, že sa nejedná o neznámu problematiku. Zato iné riadiace orgány a to nielen v SR majú eminentný záujem forsírovať pestovanie olejnín.

Jedna myšlienka na článok “Zvíťazí odbornosť, alebo závislosť?”
  1. p. Hájek
    veľmi rád čítam Vaše príspevky na tejto stránke. Sú zaujímavé a hlavne erudované.
    Je mi však smutno, keď sa dozvedám z Vašich informácii o tom ako "naše" ministerstvo a kometetentní nereagujú resp. reagujú len po dľa vlastných kritérií a vôbec nehľadia na slovenské včelárstvo ako významný prvok pre život a zdravie vlastných občanov. Sám seba sa pýtam: Dokedy bude trvať tento stav? Či azda musí prísť k tomu najhoršiemu, aby zistili kompetentní že majú pre včelárstvo, jeho rozvoj a existenciu robiť oveľa viac. Nechem však, aby sa to stalo až vtedy keď bude neskoro. Aj vtáčia chrípka nás veľmi nevzrušovala pokiaľ bola mimo územie Slovenska…. Keď sa znižovaním počtu včelstiev na Slovensku dostaneme do stavu že nebude opeľovačov a klesnú úrody hádam potom sa zobudia kompetentní? Všetko predsa nemôžeme doviezť zo zahraničia. Ale to je otázka agrárnej politiky štátu….
    Drobní včelári tak ako sú dnes v postavení voči štátu nemajú šancu. Mám obavy o našu budúcnosť. Alebo sa stane zázrak? Som realista v zázraky neverím. Ale chcem veriť v lepšiu budúcnosť slovenského včelárstva. Nádej umiera posledná….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Overenie *Časový limit bol prekročený. Vyplňte prosím overenie ešte raz.

72 − = 64

error: Obsah je nedostupný !!!