Rámiky vyrobené z potravinového plastu sú pre styk s medom a ostatnými včelými produktmi bezpečné. Tým sa myslí, že neobsahujú škodliviny, ktoré ohrozujú zdravie človeka. Vytočený med bežne skladujeme v nádobách s potravinového plastu.

4 myšlienky k článku “Plastový rámik”
  1. Prvýkrát som sa dozvedel niečo konkrétneho a zaujímavého o praktickom používaní plastových medzistienok. V praxi to môže byť zaujímavé.

    Kliknite:
    vcelarskenoviny.cz/comment.php

  2. Americký dolár – padá smerom nadol, preto napr. aj včelárske potreby, konkrétne plastové medzistienky a aj kompletné plastové rámiky sú teraz veľmi lacné. Za [i]veľkou mlákou[/i] jedna plastová Ms (veľký Langstroth) do 40 Sk za 1ks pri odbere v ráde stoviek kusov. O cenách sa treba informovať u predajcov včelárskych potrieb.

  3. vedel by niekto poradit,kde sa daju taketo ramiky kupit a v akych rozmeroch.Mal som zaujem ich kupit pred dvoma rokmi,lenze boli len v jednom rozmere,myslim ze 42×17 a to mi nevyhovovalo.A tiez cena bola dost vysoka cca 70sk kus co je naozaj dost aj ked sa jedna o jednorazovu investiciu.Inak je to z mojho pohladu naozaj prinos pre vcelarstvo a usetri to mnoho casu a problemov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Overenie *Časový limit bol prekročený. Vyplňte prosím overenie ešte raz.

− 1 = 2

error: Obsah je nedostupný !!!