Zákon 422/2007 Z. z. o podpore včelárstva

0
0

Nariadenie vlády Slovenskej republiky z 5. septembra 2007, ktorým sa ustanovujú podmienky na poskytnutie podpory pri vykonávaní opatrení na zlepšenie podmienok pre produkciu a obchodovanie s včelími produktmi.

About redakcia

Check Also

Vyššia dotácia na 1 včelstvo za rok 2019

00Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky poskytne pre všetkých členov SZV dotáciu na 1 …

Príručka pre žiadateľa o poskytovaní pomoci na vykonávanie opatrení zahrnutých do vnútroštátneho programu pre sektor včelárstva 2019-2020

00Príručka pre žiadateľa o poskytovaní pomoci na vykonávanie opatrení zahrnutých do vnútroštátneho programu pre sektor …

One comment

 1. Nariadenie vlády Slovenskej republiky z 5. septembra 2007, ktorým sa ustanovujú podmienky na poskytnutie podpory pri vykonávaní opatrení na zlepšenie podmienok pre produkciu a obchodovanie s včelími produktmi.

  Už je to tu, prečítajme si úplný názov ešte raz.
  Je to podpora aj na obchodovanie s včelími produktmi, nestačí podporovať včelára, ale poďla tohto nariadenia vlády Slovenskej republiky podporiť treba aj obchodníkov ktorý na slovensko dovezú včelie produkty Číny, Argentíny a iné.
  Veď splňajú kritéria :obchodujú s včelími produktami.
  Keby podporovali obchod so včelími produktami pochádzajúcé z územia Slovenskej republiky bolo by to iné, ale tak obchodník môže dostať podporu na vybudovanie tepelnej komory, na plničku medu, na čerpadlo, a iné bez toho aby si kúpil od včelárov na slovensku hoci 1 kg medu.
  Nariadenie je platné od 15.09.2007. plán podpor na rok 2008 VČELÁRI mali možnosť odoslať cez ZO SZV do 25.09.2007 (obežník č.13/07) čiže mali sme na to 10 dní.Neviem koľko prostriedkov naplánovali a včas tie plány odoslaly ZO,ale mám dojem, že nevyčerpané prostriedky velmi dobre využijú už spomínaní obchodníci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 + 3 =


error: Obsah je nedostupný !!!

www.vcely.sk - stránka o chove včiel.
Web Design Copyright © 2003
Ladislav Šebošik - Studio LaSe WEB DESIGN
Copyright © 2003 - 2019. All rights reserved.