Domov » Nezaradené » Nová stránka!

Nová stránka!

0
0

Registrácia nových členov  – v príprave

Fotogaléria – v príprave.

About lacosebosik

27 komentárov

 1. 0

  0

  Laci, kedy sa začne registrácia nových členov?

  • 0

   0

   “Bez spojenia, niet velenia”.. v mojej oblasti nejde cca od 15. februára DSL pripojenie na internet,..rekordom je rýchlosť 6.5 kB/s… spojenie stále padá, prerušuje sa linka..iste, že si poriadne zanadávam, ale to nepomáha..:(.. predpokladaná výmena kábla.. do 3 týždňov.
   Táto neočakávaná udalosť poriadne narušila moje plány…sezóna je pred dverami, tak času na laborovanie nebude veľa…ešte uvidím, čo a ako, … asi uvoľním celé fórum a ostatné veci odložím na neskôr…

 2. 0

  0

  Plne suhlasim za tykanie vsak jsme jedna rodina.
  Dufam ze lackovi sa ten projekt podari.

 3. 0

  0

  strášne je to čierné pozadie a neda sa stranka vytlačiť…..!!!
  predošla strránka bola pohodlnejšia, zrozumiteľnejšia a prehľadnejšia….. !!!

  • 0

   0

   Áno, to máte pravdu, že starší systém bol pohodlnejší, zrozumiteľnejší a prehľadnejší… ale iba pre bežného užívateľa. Pre administrátora…skôr utrpenie…Ja si myslím, že si treba iba zvyknúť na nové úkony … a na tie “staré ” skoro zabudnúť.
   Tlačenie som odskúšal, u IE, FF, Opera, a všade bolo biele pozadie, stránka sa dala vytlačiť bez problémov… popr. vyskúšať vytlačiť stránku do súboru, napr. pdf, následne otvoriť v pdf prehliadači – Adobe Acrobat…

 4. 0

  0

  Drzim palce aby to vsetko konecne fungovalo ako ma, ked tomu venujete tolko casu. NEVIEM SA DOCKAT… VED VYMENA PRAKTICKYCH SKUSENOSTI JE NA NEZAPLATENIE.

  • 0

   0

   Keď mám čas tak pracujem, pokiaľ nemám niečo iné na práci…Zhruba je už všetko prenesené:
   – fórum – sú tam menšie chyby (nefunkčné odkazy do starého fóra, pri importe sa rozsypalo písmeno Ď,ď, čiže také drobnosti
   – články a komentáre k nim, tiež úspešne importované – pár chýb sa tiež nájde, ide o nefunkčné odkazy – pomaly ich budem opravovať

 5. 0

  0

  Dobrý večierik , všetkým prajem .
  Mám jednu otázku, aké vnútorné rozmery má úľ B 10 ?
  Vďaka za radu.
  Prajem príjemný večer. a ešte krajšiu nedeľu

 6. 0

  0

  dufam že ostanu zachované aj diskusie a články z pôvodnej stránky, pretože tam bolo veľa zaujímavých postrhov a že sa nebude zacinat od nuly. N druhej strane dufam že to bude konečne fungovať ako má a nova web stranka nebude stále blbnut ako ta predchadzajuca.
  MJ

 7. 0

  0

  No konečne, už sa nemôžem dočkať, ako začiatočník som bol z toho trocha sklamaný, po registrácii …. bum prerábka stránky, už som sa bál že to ani nebude fungovať, chvala bohu mýlil som sa, tak zdravím všetkých kamarátov včeličiek……..

 8. 0

  0

  Ak fajne, že sa ľady pohli. Teším sa chvíľu, keď nám ju admin Laco naservíruje v plnej paráde. Vyššie je zmienka o tykaní-vykaní. Som za úctivé správanie sa k sebe navzájom- tým ale nemyslím, že som za všeobecné vykanie. Ale ak všetky diskusie sa majú viesť pod rúškom priateľstva- cez spoločného koníčka, záľubu, či biznis, úctivé “tykanie” sa mi vidí ako prirodzenejšie, konštruktívnejšie, niečo, čo nás bude ešte viacej zbližovať- i pri rozdielnosti názorov, rozdielnosti pováh, rozdielnosti vzdelania, veku, pohlavia… a z toho vyplývajúci štýl prezentácie svojich názorov. Veď celá podstata existencie takejto stránky NÁM má umožniť takto “platonicky” sa spoznávať, radiť si, konfrontovať vzájomné postupy /menšie “škriepky” sú toho prirodzenou súčasťou/, tešiť sa z úspechov iných, trochu sa i chváliť s úspechmi vlastnými a i spolu posmútiť, poprípade si decentne zanadávať na príčinu smútku- či nezdaru.
  Trochu to naťahujem, no ešte jedna vec. Som trochu zvedavý, ako Laco vyrieši či už vyriešil? povinnú identifikáciu. Myslím si, že to pri tomto spôsobe neostane- čo bude dobre. Som toho názoru, že medzi povinné údaje by mala patriť i nadm. výška a aspoň okres alebo oblasť a ako povinný údaj by som uvítal buď: meno a priezvisko, alebo foto. Ako napr. na FB. Už to skončím, len by asi veci prospelo, keby i iní sa k tomuto vyjadrili. Asi nie je ešte neskoro.
  S pozdravom.

 9. 0

  0

  Už aby to fungovalo všetko aj ten starý archiv kde je veľmi vela rad a poznatkov v ktorých si može každy najsť čo potrebuje pri praci so včelami.Prajem admin.vela chuti do práce a aby to čim skor fungovalo

 10. 0

  0

  ešte ani stránka nezačala a už sa sporíme….
  Tiež som za priateľské tykanie, priateľské rady ale aj priateľskú kritiku. Stránka a rady na nej mi pomáhali vo včelárení a tak sa teším na jej znovuzrodenie….

 11. 0

  0

  Neviem neviem ,ale maturitu z angličtiny nemam

 12. 0

  0

  Tiež sa neviem dočkať novej stránky, držím palce

 13. 0

  0

  Ďalší nedočkavec!
  Denne otváram túto stránku a ešte pár dni vydržím! Pozdravujem všetkých návštevníkov týchto stránok.

 14. 0

  0

  Pripájam sa k Antonovi. Želám si, aby stránka splňala ten cieľ, na ktorý sme boli zvyknutí v dávnejšej minulosti. Aby slúžila včelárom – i nevčelárom. Bez emócii, rôznych osočovaní jeden druhého a všetkého toho zlého čo nepatrí k slovu priateľ. Lebo včelári sa za všetkých rôznych “……mizmov” vždy nazýcvali priatelia. A dobré priateľstvo je len tedy dobré, ked sa navzájom budeme doržiavať určité spoločenské pravidlá a navzájom sa rešpektovať.

 15. 0

  0

  Vítam zrod novej webstránky vcely.sk

Pridaj komentár

error: Obsah je nedostupný !!!

www.vcely.sk - stránka o chove včiel.
Web Design Copyright © 2003
Ladislav Šebošik - Studio LaSe WEB DESIGN
Copyright © 2003 - 2019. All rights reserved.