Nová stránka!

0
0

Registrácia nových členov  – v príprave

Fotogaléria – v príprave.

About lacosebosik

27 komentárov

 1. Laci, kedy sa začne registrácia nových členov?

  • “Bez spojenia, niet velenia”.. v mojej oblasti nejde cca od 15. februára DSL pripojenie na internet,..rekordom je rýchlosť 6.5 kB/s… spojenie stále padá, prerušuje sa linka..iste, že si poriadne zanadávam, ale to nepomáha..:(.. predpokladaná výmena kábla.. do 3 týždňov.
   Táto neočakávaná udalosť poriadne narušila moje plány…sezóna je pred dverami, tak času na laborovanie nebude veľa…ešte uvidím, čo a ako, … asi uvoľním celé fórum a ostatné veci odložím na neskôr…

 2. Plne suhlasim za tykanie vsak jsme jedna rodina.
  Dufam ze lackovi sa ten projekt podari.

 3. strášne je to čierné pozadie a neda sa stranka vytlačiť…..!!!
  predošla strránka bola pohodlnejšia, zrozumiteľnejšia a prehľadnejšia….. !!!

  • Áno, to máte pravdu, že starší systém bol pohodlnejší, zrozumiteľnejší a prehľadnejší… ale iba pre bežného užívateľa. Pre administrátora…skôr utrpenie…Ja si myslím, že si treba iba zvyknúť na nové úkony … a na tie “staré ” skoro zabudnúť.
   Tlačenie som odskúšal, u IE, FF, Opera, a všade bolo biele pozadie, stránka sa dala vytlačiť bez problémov… popr. vyskúšať vytlačiť stránku do súboru, napr. pdf, následne otvoriť v pdf prehliadači – Adobe Acrobat…

   • Lacko aspoň to čierne pozadie zmeň za nejaké medové, veď to je ako stránka o upíroch …

    • Takže trošku to z”orange”-lo , upravené… k pôvodným “medovým” farbám sa určite už nevrátim… najprv riešim funkčnosť stránky, potom obsah … dizajn až na koniec

 4. Drzim palce aby to vsetko konecne fungovalo ako ma, ked tomu venujete tolko casu. NEVIEM SA DOCKAT… VED VYMENA PRAKTICKYCH SKUSENOSTI JE NA NEZAPLATENIE.

  • Keď mám čas tak pracujem, pokiaľ nemám niečo iné na práci…Zhruba je už všetko prenesené:
   – fórum – sú tam menšie chyby (nefunkčné odkazy do starého fóra, pri importe sa rozsypalo písmeno Ď,ď, čiže také drobnosti
   – články a komentáre k nim, tiež úspešne importované – pár chýb sa tiež nájde, ide o nefunkčné odkazy – pomaly ich budem opravovať

 5. 440X375X285

 6. Dobrý večierik , všetkým prajem .
  Mám jednu otázku, aké vnútorné rozmery má úľ B 10 ?
  Vďaka za radu.
  Prajem príjemný večer. a ešte krajšiu nedeľu

 7. dufam že ostanu zachované aj diskusie a články z pôvodnej stránky, pretože tam bolo veľa zaujímavých postrhov a že sa nebude zacinat od nuly. N druhej strane dufam že to bude konečne fungovať ako má a nova web stranka nebude stále blbnut ako ta predchadzajuca.
  MJ

 8. No konečne, už sa nemôžem dočkať, ako začiatočník som bol z toho trocha sklamaný, po registrácii …. bum prerábka stránky, už som sa bál že to ani nebude fungovať, chvala bohu mýlil som sa, tak zdravím všetkých kamarátov včeličiek……..

 9. Ak fajne, že sa ľady pohli. Teším sa chvíľu, keď nám ju admin Laco naservíruje v plnej paráde. Vyššie je zmienka o tykaní-vykaní. Som za úctivé správanie sa k sebe navzájom- tým ale nemyslím, že som za všeobecné vykanie. Ale ak všetky diskusie sa majú viesť pod rúškom priateľstva- cez spoločného koníčka, záľubu, či biznis, úctivé “tykanie” sa mi vidí ako prirodzenejšie, konštruktívnejšie, niečo, čo nás bude ešte viacej zbližovať- i pri rozdielnosti názorov, rozdielnosti pováh, rozdielnosti vzdelania, veku, pohlavia… a z toho vyplývajúci štýl prezentácie svojich názorov. Veď celá podstata existencie takejto stránky NÁM má umožniť takto “platonicky” sa spoznávať, radiť si, konfrontovať vzájomné postupy /menšie “škriepky” sú toho prirodzenou súčasťou/, tešiť sa z úspechov iných, trochu sa i chváliť s úspechmi vlastnými a i spolu posmútiť, poprípade si decentne zanadávať na príčinu smútku- či nezdaru.
  Trochu to naťahujem, no ešte jedna vec. Som trochu zvedavý, ako Laco vyrieši či už vyriešil? povinnú identifikáciu. Myslím si, že to pri tomto spôsobe neostane- čo bude dobre. Som toho názoru, že medzi povinné údaje by mala patriť i nadm. výška a aspoň okres alebo oblasť a ako povinný údaj by som uvítal buď: meno a priezvisko, alebo foto. Ako napr. na FB. Už to skončím, len by asi veci prospelo, keby i iní sa k tomuto vyjadrili. Asi nie je ešte neskoro.
  S pozdravom.

 10. Už aby to fungovalo všetko aj ten starý archiv kde je veľmi vela rad a poznatkov v ktorých si može každy najsť čo potrebuje pri praci so včelami.Prajem admin.vela chuti do práce a aby to čim skor fungovalo

 11. ešte ani stránka nezačala a už sa sporíme….
  Tiež som za priateľské tykanie, priateľské rady ale aj priateľskú kritiku. Stránka a rady na nej mi pomáhali vo včelárení a tak sa teším na jej znovuzrodenie….

 12. Neviem neviem ,ale maturitu z angličtiny nemam

 13. Tiež sa neviem dočkať novej stránky, držím palce

 14. Ďalší nedočkavec!
  Denne otváram túto stránku a ešte pár dni vydržím! Pozdravujem všetkých návštevníkov týchto stránok.

 15. Pripájam sa k Antonovi. Želám si, aby stránka splňala ten cieľ, na ktorý sme boli zvyknutí v dávnejšej minulosti. Aby slúžila včelárom – i nevčelárom. Bez emócii, rôznych osočovaní jeden druhého a všetkého toho zlého čo nepatrí k slovu priateľ. Lebo včelári sa za všetkých rôznych “……mizmov” vždy nazýcvali priatelia. A dobré priateľstvo je len tedy dobré, ked sa navzájom budeme doržiavať určité spoločenské pravidlá a navzájom sa rešpektovať.

 16. Vítam zrod novej webstránky vcely.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
23 × 18 =


error: Obsah je nedostupný !!!

www.vcely.sk - stránka o chove včiel.
Web Design Copyright © 2003
Ladislav Šebošik - Studio LaSe WEB DESIGN
Copyright © 2003 - 2019. All rights reserved.